Co chystá DS TYL

Oslavy DS TYL

... v prvním pololetí letošního roku

Milí přátelé ochotnického divadla, toho našeho zvlášť,

zatím co se chystáme k "úžasné svatbě", pracujeme i na dalším divadlením programu pro Vás, abychom se Vám nepřejedli! :-)

Program hostujících divadel doznal určitých, velmi podstatných, změn. Nejsou k horšímu, takže pohoda! :-)

V dubnu Dobřichovice budou hrát, ale v termínu 11.4.2014 (pátek), a jinou hru, BORDEL NA MINISTERSTVU.

Super hra, kde vlastně o to ministerstvo vůbec nejde, kde jde o to, kdo s kým, kdy a jak! :-) Ve hře uvidíte své staré známé ze Světáků (ne všechny), Hedvika "Janžurka" má hlavní roli, Karel "Sovák" hraje ministra, Alenka "Trčková" hraje hooooodně ujetou a moderní bábinku, Jájina "Bohdalka" si střihla pěkně žárlivou megeru, Honza "číšník" exceluje svými zvířecími gegi. Jedinou Denisu neznáte, ale až ji poznáte, bude se Vám líbit! :-)

V květnu hrajeme "nebe" na přání diváků a bohužel jsme museli zrušit představení dámského souboru Nakafráno. Ne vždy to vyjde. :-(

A v červnu přijede Bazilišek benátský s Lysistrátou! Kdo ji znáte v podání našeho souboru, pod vedením Luboše Brodského, se těšte, takovou jste ji ještě neviděli. A kdo ji neznáte, se těšte taky! :-)))

Rezervujte klidně již nyní na divadlo.bakov@seznam.cz!

Těšíme se na Vás!

Míla Masopust
DS Tyl

PS: na reprízu svatby, 15.3.2014, zbývá pár vstupenek, tak neváhejte! divadlo.bakov@seznam.cz, nebo rovnou galanterie, už jsou tam! 

Program

DS TYL 2014

DS TYL 2014

 
 
20.1.2014 20:41:04 - aktualizováno 26.2.2014 9:13:11 | přečteno 1081x | magdalena.bulirova
load