Chráněné bydlení - taneční

Vážení občané města Bakova n. J.,

minulý měsíc jsem se snažil předložit vizi našeho státu, jak by se měla ubírat cesta návratu „domů“, našich zdravotně postižených spoluobčanů.

U Vás v Bakově n. J. vzniklo, dle mého názoru, vzorové chráněné bydlení, samostatnost našich uživatel, spíše se dá říci uživatel žijících v Bakově…, je z hlediska původní nutné podpory, někde úplně jinde. V minulém měsíci mi udělalo velkou radost setkání  zdravotně postižených na závěrečném večírku (prodloužené) bývalém kině Svět v Mladé Boleslavi, kde sídlí mimo jiné i kulturní středisko tohoto města.

Taneční mistr p. Stinka se svou manželkou již tradičně  (nejsem si jist ročníkem, ale pokud napíši desátý ročník, určitě budu velmi střízlivý v odhadu…), pořádá tato taneční pro zdravotně hendikepované. Zpravidla se jich účastnili pouze boleslaváci, ale letos doplnili řady i bakováci. Že si to náležitě užili to je samozřejmé, taneční mistr p. Stinka je zárukou absolutní dokonalosti a preciznost, kterou po tanečnících vyžadoval a která byla následně představena mne velmi překvapila. Chtěl bych touto cestou poděkovat všem zainteresovaným, kteří se na této akci podíleli, především již zmiňovanému tanečnímu mistru p. Stinkovi s chotí.

Vám všem občanům Bakova n. J. popřát klidné jaro, které se již dle meteorologů blíží mílovými kroky (Dnes, když jsem šel ráno do práce, tak bylo opět pět pod nulou… 8.dubna…)

Mgr. Josef Mlčoch
řed. Domova Pod Skalami Kurovodice, p.s.s.

Chráněné bydlení - taneční

Klienti chráněného bydlení v tanečních

Klienti chráněného bydlení v tanečních

 
Klienti chráněného bydlení v tanečních

Klienti chráněného bydlení v tanečních

 
 
11.4.2013 | přečteno 1241x | magdalena.bulirova
load