Taneční sezóna již začala

TK Rytmus

Tak už jsme opět v jednom kole… Za námi je první měsíc nové taneční sezony a naše bakovské páry posilněné „koňskou“ dávkou trénování a informací z letních soustředění chtějí porotcům na soutěžích ukázat, co se naučili a jak se zlepšili.  

A tak začneme dnešní článek hned výsledky ze soutěží, které už stihly některé páry absolvovat. Adam Zítka s Annou Štučkovou vybojovali 29. 9. v Kladně 3. místo v latinsko-amerických tancích a byli 4. v tancích standardních. Nutno říci, že tančí v jedné z nejnáročnějších věkových kategoriích- Junior II. B, kde je obrovská konkurence. A naši malí nadějní tanečníci Richard Rambousek a Tereza Štěpánková na stejné soutěži vyhráli soutěž standardních tanců v kategorii Junior I. D a byli 5. v latině. O kategorii výš Junior II. D získali 2. místo ve standardních tancích a vyhráli latinu. Gratulujeme!

Toto září se naše páry rovněž účastnili přehlídkové akce zájmových kroužků, kterou 21. 9. na koupališti pořádala ZŠ v Bakově nad Jizerou, kde jste měli možnost vidět několik tanečních ukázek a získat informace o chodu a programu našeho tanečního klubu. Informace a kontakty na náš klub najdete rovněž na www.tkrytmus.eu.

Září je vždy začátek taneční sezony. Kromě toho je ale tento měsíc ve znamení intenzivních příprav taneční soutěže Pojizerský pohár,  kterou, s podporou našich příznivců a sponzorů jako např. město Bakov nad Jizerou, pořádá náš taneční klub.

A není to soutěž ledajaká. Letos pořádáme již 13. ročník nejprestižnější taneční soutěže v České republice. Do mladoboleslavského Domu kultury se každoročně sjíždí česká taneční špička předvést svou ladnost a hravost. Soutěží se jak ve standardních tancích, tak v tancích latinsko-amerických. Nebudou samozřejmě chybět i naše páry.

Soutěž se koná 28. října a začíná ve 12. 30. Soutěže běží až do večerních hodin. Kvalitní občerstvení bude pro návštěvníky i soutěžící připraveno přímo v prostorách Domu kultury. Vstupné je 100, - Kč pro dospělé osoby, 50, - Kč pro děti.

Rezervace vstupenek je možná na tkrytmus@email.cz, na tel. +420 602 303 462 nebo si můžete vstupenky zakoupit na pokladně DK.

Těšíme se na vás.

Tým TK Rytmus

Taneční sezóna

TK Rytmus

TK Rytmus

Taneční pár Adam Zítka a Anna Štučková na stupních vítězů
 
TK Rytmus

TK Rytmus

Richard Rambousek a Tereza Štěpánková s trenérem Zdeňkem Rezlerem
 
TK Rytmus

TK Rytmus

Ukázka tanečního umění ve Volnočasovém areálu v Bakově nad Jizerou
 
TK Rytmus

TK Rytmus

Zájemci o taneční sport u stánku TK Rytmus
 
 
8.10.2013 22:31:40 | přečteno 835x | magdalena.bulirova
load