Úspěchy podzimní části sezóny

Házená

Máme tu konec podzimní části sezóny, a pro mužskou část naší bakovské házené je velmi příznivá.

Mladší žáci, 

kteří minulou sezónu obsadili druhé místo po velmi těžkých soubojích s Řevnicemi, s přehledem vedou podzimní tabulku o osm bodů i přesto, že jejich trenéři změnili tréninky, na kterých trénují hlavně přihrávky a míčovou techniku, což se, jak vidno velmi vyplatilo a na zápasech je vidět obrovský rozdíl v tom, že si kluci dokážou bezchybně nahrávat. V zimní přípravě by trenéři chtěli pokračovat ve stejném tréninku a chtěli by s žáky vyrazit na co největší počet turnajů a zúčastnit se finále zimního halového turnaje. Na jaře by se žáci s největší pravděpodobností měli zúčastnit Mistrovství České republiky.

Starší žáci 

i přes velké oslabení z důvodu přestupu hráčů do vyšší kategorie obsadili po podzimní části sezóny první místo bez ztráty bodu, což je veliký úspěch, který se starší žákům již dlouho dobu nepovedl. S přehledem a s velkým nasazením vyhráli všechny zápasy a v jarní části sezóny se od nich očekává minimálně stejné nasazení a udržení si prvního místa v tabulce, což by znamenalo účast na Mistrovství České republiky.

Dorostenci 

jsou po podzimní části na druhém místě po prohře s řevnickým celkem, který má ale zkušenosti ze soutěže mužů, což naši dorostenci velmi postrádají. Do nové sezóny šli dorostenci pod vedením nových trenérů, kteří jsou s výsledky velmi spokojeni a očekávají od dorostenců alespoň stejné výsledky i po celou jarní část a tudíž i účast na Poháru České republiky.

Muži 

si před začátkem soutěže dali jasný cíl – postup do druhé ligy. I bez trenéra odstartovali sezónu slibně a po podzimní části jsou na třetím místě se ztrátou pěti bodů na vedoucí celek Staré Huti, což je velmi malý bodový rozdíl a v jarní části se chystají porazit všechny celky a tudíž postoupit do druhé ligy, ve které chtějí naši hráči nasbírat co nejvíce zkušeností ze zápasů proti silnějším a herně někdy mnohem lepším soupeřům z Plzeňského a Severočeského kraje. V zimní přípravě se chtějí muži zúčastnit alespoň třech turnajů v různých krajích.

Alena Řeháková

Bakovští házenkáři

společné foto

společné foto

 
 
15.11.2013 6:43:11 | přečteno 597x | magdalena.bulirova
load