Nabitý prosinec v Tymišce

andílci a čertíci

Jako každý rok v tento čas máme v prosinci nabitý program.  

Poslední den v listopadu jsme si ozdobili stromeček, který nám přinesl Ježíšek spolu s dopisem, kde jsme se dozvěděli, že nás stále pozoruje a dívá se, jak se ve školce chováme. Hned 1. prosince jsme si napekli perníčky. Krásně se nám provoněla školka Vánocemi.

2. prosince jsme již měli pověšené punčošky na zábradlí, kam nám Barborka nadělila dobroty v podobě pomerančů, lentilek, sušenek, ale také brambor. No někdo má o čem přemýšlet… Nezapomněla nám nafoukat mouku na okno a také si posvítila na náš úklid. Byli jsme rádi, že nás zase navštívila a zamávala nám za oknem.

V pátek jsme se také připravili na Mikuláše a jeho pomocníky. Abychom zmátli pekelníka, ustrojili jsme se do kostýmů čertíků a andílků. Povedlo se. I paní učitelky dostaly nadílku, protože jako čertice nás podpořily ve zpívání a recitování. Mikuláš nás móóc pochválil. Děkujeme Mikuláši.

Ještě nás čeká společné focení a divadelní představení. Těšíme se.

Čekáme také tu nejdůležitější návštěvu a to rodiče a prarodiče. Připravujeme se, nacvičujeme. Chceme se ukázat, co jsme za ten čas dokázali, jak se všichni máme rádi a jak nám je všem spolu dobře.

 I když sníh není- nevadí. My si vánoční čas užijeme i tak.

 KRÁSNÉ VÁNOCE PŘEJÍ VŠEM ČTENÁŘŮM DĚTI A UČITELKY Z KUŘÁTEK

Prosinec 2015

andílci a čertíci

andílci a čertíci

 
Barbora

Barbora

 
čertovská rodina

čertovská rodina

 
 
19.12.2015 13:09:16 | přečteno 492x | magdalena.bulirova
load