Nový školní rok ve školce

Mateřská škola

1. září čekala naše bakovská mateřská škola na své „žáčky“ v plné parádě. Vyzdobené, naklizené třídy, nové hračky, zajímavé pomůcky, usměvavý personál školy. Zahrada voněla čerstvě posekanou trávou a novými rozkvetlými květinovými záhony. Nad barevnými budovami školky svítilo příjemné zářijové sluníčko. Co více jsme si mohli přát?

Do naší školky nastoupilo 51 nových dětí, a tak nás bude celkem ve všech sedmi třídách 169. V lednu přibude dalších 11 dětí a to už kapacita MŠ bude zcela naplněna.

A co nás v letošním školním roce čeká? Kromě zajímavých třídních projektů to budou výlety, divadla, společné akce s rodiči, sportovní aktivity.

Naše mateřská škola se zapojí do projektu „Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ“ pomocí kterých můžeme získat téměř 600 000,-Kč. Byly by použity na osobnostně sociální a profesní rozvoj pedagogů prostřednictvím dalšího vzdělávání, k usnadnění přechodu dětí z MŠ do ZŠ, k rozvoji spolupráce se základní školou, k aktivnější spolupráci s rodiči formou přednášek a seminářů. Věříme, že uspějeme a náš projekt bude finančně podpořen.

Přejeme všem krásný a pohodový školní rok.

Děti a zaměstnanci mateřské školy

Mateřinka přivítala nové žáčky

Mateřská škola

Mateřská škola

 
Mateřská škola

Mateřská škola

 
Mateřská škola

Mateřská škola

 
 
12.9.2016 19:06:35 | přečteno 322x | magdalena.bulirova
load