Škola v přírodě – Poslův mlýn

opékat

Celý letošní školní rok jsme se těšili a v červnu jsme se konečně dočkali. Škola v přírodě! Prožili jsme prima týden v krásném prostředí RS Poslův mlýn.

O program se nám staraly dopoledne paní učitelky a odpoledne a večer šikovné instruktorky z agentury Spofesta. Měly toho pro nás připraveno spoustu – sportovní hry, které jsme neznali, střelbu z pistole a z luku, soutěže běhací i vědomostní, vodní hrátky a samozřejmě diskotéku, táborák a nakonec i noční hru, při které jsme se fakt báli (a příjemně se o ní povídalo v posteli v chatce).

Ve volném čase jsme řádili na trampolíně, v písku na hřišti nebo jen tak v chatkách. Užívali jsme si, že jsme naposled všichni spolu.

Počasí nám přálo, ke konci dokonce bylo sluníčka ažaž, ale všechno jsme bez úhony zvládli. I závěrečný adrenalinový spurt na vlak, po kterém jsme funěli a potili se ještě ve vlaku. Rádi na to všechno budeme vzpomínat.

Po návratu domů nás čekaly poslední čtyři společné dny, ve čtvrtek vysvědčení a pak už hurá na prázdniny!

Děti a učitelky 5. tříd

PS: Našich společných pět let uběhlo jako voda a tak nám teď nezbývá než popřát našim milým páťákům, aby se jim v příštích letech dařilo. A také poděkovat rodičům za výbornou spolupráci. Budeme rády vzpomínat.

Věra Bartošová a Jaromíra Rudolfová

27.7.2016 14:12:39 | přečteno 473x | magdalena.bulirova
load