Vánoce budou na jaře - pohádka o lásce

DS TYL PF 2019

Byla jednou jedna skvělá hra, která se jmenovala Zamilovaný velvyslanec. A do cesty jí vstoupili ochotníci z Bakova nad Jizerou. Byla to láska na první pohled. A proto také vzápětí začaly námluvy…

Ochotníci si začali namlouvat hru, přečetli ji, rozdělili si ji mezi sebe, aby se nehádali, a hra byla v jejich rukou celá šťastná a spokojená.

Pak bylo vše připraveno i k prvním dotekům, které začaly, a hra začala být celá šťastná a spokojená.

Nic nebránilo jejich konečnému spojení, které mělo vyvrcholit svatebním obřadem, jehož termín byl stanoven na 25. 12. 2018.

Na začátku října se ale objevila žárlivá a zlá macecha hry, divadelní agentura, a námluvy a svatbu svým zákazem překazila! A pohádky byl konec…

Nebojte se, milí diváci, ta pohádka nakonec dobře dopadne, jako všechny pohádky. Jenom je nám trochu líto, že nedopadne se hrou Zamilovaný velvyslanec, na kterou nám nebyla udělena licence. Když budeme na tomto faktu hledat pozitiva, tak nám nebyla udělena pravděpodobně proto, abychom nekonkurovali profesionální scéně z Prahy, tak se nás bojí! Ovšem celkově nás tato situace spíše rozesmutnila, profíci to dělají pro peníze, my to celé děláme pro radost naši a Vaši… no nic, teď zpátky k pohádce.

Ochotníci chvíli smutnili a rozhodli se nakonec, že si nenechají lásku ke hrám zkazit a … našli si jinou. Jmenuje se PRÁZDNINY SNŮ a je také krásná, milá, chytrá, vtipná, akční. Jenom je malinko náročná, holka jedna. Takže aby ji uspokojili, museli ochotníci přesunout Vánoce na jaro! Ovšem láska i hory přenáší, a proto není žádný problém přenést Vánoce z prosince na konec března, a tak se i stane. Pohádka nakonec skončí dobře, jenom to bude až z jara…

Naši milí diváci, přijměte tedy naši omluvu, že jsme z lásky přesunuli Vánoce na konec března. Jsme si plně vědomi toho, že Vám to může udělat chaos ve Vašich zvycích, a rádi bychom Vám navrhli řešení.

Oslavte kalendářní Vánoce v kruhu Vašich blízkých a o víkendu 29. 3. - 31. 3. 2019 je přijďte oslavit do divadla s námi a naší novou hrou PRÁZDNINY SNŮ.

My budeme v divadle, kde budete Vy?!

28.11.2018 21:33:47 | přečteno 340x | magdalena.bulirova
load