Po podzimu drží bakovský fotbal nad vodou mladíci

fotbal

Podzimní část v krajské soutěži I. B třídy se A mužstvu příliš nevyvedla. Během 13 zápasů získalo pouhých 14 bodů (maximum bylo 39) a tento výsledek ho táhne ke dnu tabulky.

Naopak rezervní tým pod vedením Jana Resla odehrál podzim v podstatně lepším světle. Titul půlmistra jim utekl v posledním podzimním poločase, kdy nepochopitelně ztratili celý zápas. Hru týmu povýšili především mladí a nadějní hráči, kteří v soubojích s dospělými získávají ve III. třídě mladoboleslavského okresu cenné zkušenosti pro pozdější přechod do krajské ligy. Naši dorostenci ji již ve své kategorii hrají, a daří se jim. Druhé místo po podzimu je pro nováčka I. A třídy odměnou za dobře odvedenou práci.

Po podzimu drží bakovský fotbal nad vodou mladíci, obrázek se otevře v novém okně

Úspěšné účinkování rezervního týmu a dorostu je značným příslibem našeho prvního mužstva pro lepší výsledky v jarní fázi soutěže. Trenér Jaroslav Kamenický postavil přípravu na rozhodující část sezony především na zvyšování fyzického fondu hráčů a vysokém počtu přípravných zápasů především proti silnějším mužstvům hrající vyšší soutěže. Start společné zimní přípravy (A+B tým, dorost) proběhl 19. ledna prvním tréninkem v hale. První zápas přišel záhy o tři dny později. V rámci zimního turnaje odehráli Kamenického svěřenci v Lomnici nad Popelkou proti domácím. Všechny zápasy se hrají na tamní umělé trávě, jež je tři roky v provozu a splňuje ty nejvyšší nároky na kvalitu.

ZIMNÍ TURNAJ V LOMNICI N/POP 2017

22. 1.

FC Lomnice - SK Bakov

4. 2.

SK Sobotka - SK Bakov

12. 2.

FK Železný Brod - SK Bakov

18. 2.

FK Přepeře - SK Bakov

25. 2.

SK Semily - SK Bakov

5. 3.

FK Košťálov - SK Bakov

SK Miletín - SK Bakov

Po náročných zápasech čeká A - tým dvě generálky na jaro proti mužstvům z mladoboleslavského okresu (Akuma MB a Sokol Kněžmost).

Roman Vaněk

7.2.2017 16:28:52 | přečteno 275x | magdalena.bulirova