Spokojený svět je on-line

sluchátky děti

Vážení a milí Bakováci, bohužel nám situace stále neumožňuje setkávat se osobně, tudíž jsme aspoň prozatím připravili program formou videí, které jsou Vám k dispozici na Facebooku a na našich webových stránkách.

Od prosince můžete poslouchat audiopohádky O kosákovi Karlovi. Ty pro Vás připravilo Nezávislé divadlo Patrika Šimůnka, které s oblibou navštěvujete v Komunitním centru. V lednu jste mohli také zhlédnout pohádku Jak pejsek s kočičkou myli podlahu, též z repertoáru tohoto divadla.

Dále spolupracujme se Sváťovým dividlem. I s nimi jste se již mnohokrát setkali, a tak Vám od nich budeme pravidelně posílat pohádky. V lednu to byla například pohádka O Míšovi Kuličkovi.

Ale nemyslíme jen na děti. Spousta rodin se teď potýká s novým režimem. Distanční výuka přináší úplně nový systém výuky, s nímž se těžko sžívají děti, rodiče i učitelé. Pro všechny je to nové. Proto jsme oslovili výborného pedagoga Mgr. Jaroslava Vídeňského, aby rodičům představil úskalí, ale i výhody distanční výuky, poskytl rady, jak s dětmi pracovat a nastínil pohled očima pedagoga. V druhém videu s Vámi probere téma komunikace. Jak děti podpořit, motivovat a dokázat jim svůj zájem.

Během února se můžete těšit na další. Budeme moc rádi, když nám napíšete, co byste rádi viděli a jak se Vám videa líbí.

Vše můžete sledovat na: www.facebook.com/kcspokojenysvet a na www.spokojeny-svet.cz.

Lucie Žáková

4.2.2021 13:28:35 | přečteno 220x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load