21. ročník Memoriálu Josefa Průška

Memoriál J. Průška

V sobotu ráno 3. května byla pěkná zima. Pršet mohlo začít každou minutu, ale to vůbec nevadilo a nadšení nezchladilo hasičským družstvům dospělých a družstvům dětí, která se zúčastnila již 21. ročníku Memoriálu Josefa Průška v hasičském sportu. 

A kde jinde než v jeho rodišti - v Nové Vsi.

Na krásně upraveném a připraveném sportovním hřišti nastoupilo na startovní čáru celkem 19 družstev dospělých, z toho 2 družstva žen (bohužel bez naší účasti) a 2 družstva dětská a 2 družstva „staré gardy“ (taktéž bez naší účasti).

Naše bakovské barvy hájilo sportovní družstvo ve složení Jan Pelech, Jan Kertész, Lukáš Bígl, Dalibor Honc, Lukáš Honc, Jan Zeman, Pavel Kertész a zaslouží si velkou pochvalu; zvítězilo v čase 25: 08 sek. a za 1. místo obdrželo pohár vítězů a putovní pohár memoriálu. Našim tradičním rivalům - místním novoveským hasičům to tentokráte nevyšlo, ale slíbili nám odplatu. Tak uvidíme za rok.

Soutěžili i naší malí Soptíci ve složení Lucie Brunčová, Antonín Bureš, Matěj Bureš, Dominik Čakrda, Jan Honc, Adriana Legnerová a Tomáš Šafránek.

 S vervou se dali do boje a přes svoji soutěžní nezkušenost obsadili 2. místo a měli velkou radost z odměny a diplomu. Radost z nich měli i jejich vedoucí a rodinné doprovody. Je úžasné sledovat, jak se děti snaží a těší se z každého povedeného útoku, naopak je mrzí neúspěch a tak věříme, že nám v nich rostou noví nástupci našich dnešních „borců“.

Jaroslava Čermáková

Fotogalerie

Memoriál J. Průška

Memoriál J. Průška

 
Memoriál J. Průška

Memoriál J. Průška

 
Memoriál J. Průška

Memoriál J. Průška

 
Memoriál J. Průška

Memoriál J. Průška

 
Memoriál J. Průška

Memoriál J. Průška

 
Memoriál J. Průška

Memoriál J. Průška

 
Memoriál J. Průška

Memoriál J. Průška

 
Memoriál J. Průška

Memoriál J. Průška

 
Memoriál J. Průška

Memoriál J. Průška

 
Memoriál J. Průška

Memoriál J. Průška

 
Memoriál J. Průška

Memoriál J. Průška

 
Memoriál J. Průška

Memoriál J. Průška

 
Memoriál J. Průška

Memoriál J. Průška

 
Memoriál J. Průška

Memoriál J. Průška

 
 
15.5.2014 10:47:52 - aktualizováno 16.11.2014 22:33:16 | přečteno 482x | magdalena.bulirova
load