Boleslavský pohár - srpen 2016

soutěz

Pomalu končily prázdniny, když se na start dalšího kola „ Boleslavského poháru 2016“ v požárním sportu v sobotu 20. 8. v Sukoradech postavila i naše družstva mužů a žen. Pohár se skládá ze soutěží pořádaných jednotlivými SDH okresu Mladá Boleslav.  

Pořádá se v kategoriích Muži, Ženy a Mladí hasiči (MH). Každý pořádající sbor provádí vyhodnocení soutěže, kterou pořádal. Po ukončení všech kol se vyhlásí celkové výsledky a vítězové putovních pohárů v jednotlivých kategoriích. Jak to pro nás dopadlo v Sukoradech? Muži se umístili na 8. místě a ženy obsadily 15. příčku. Po návratu ze soutěže si stačili všichni odpoledne trochu odpočinout a už je čekala již zmíněná“ noční soutěž“.

Další kolo poháru se 27. 8. konalo u nás v Bakově a bude zmíněno v samostatném článku.

Předposledním kolem byl „ Pohár Klenice“ pořádaný společnými silami SDH Březno a Židněves v sobotu dne 3. září. Z umístění jsme měli všichni radost, protože ženy se umístily na krásném 6. místě, muži si došli pro pohár za 2. místo a radost nám udělaly i naše děti, které se umístily na 11. a 12. místě. Velká gratulace všem, mužům držíme palce a přejeme, aby si udrželi výbornou 3. pozici (ženy jsou zatím 9.) před posledním kolem, které se koná 10. 9. v Kosořicích. Doufejme, že i letos v celkovém hodnocení dosáhnou na pomyslnou “bednu“.

 Jaroslava Čermáková, SDH

15.9.2016 22:19:14 | přečteno 317x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load