Jaro s tancem pro všechny!

tančírna jaro 2016 kopie

Zimní plesová sezóna je za námi a tu jarní jsme nedočkavě odstartovali velikonoční tančírnou pod vedením Radima Bobka se Sabinou Novotnou. I přestože byly prázdniny, sešli jsme se v hojném počtu a užili si (tentokrát spíše zábavné) tance jako je mazurka, macarena nebo blues. Tancovat budeme až do května, ale už teď pro Vás připravujeme další tančírnu, která proběhne na podzim. 

Tancovat u nás můžou nejen dospělé páry, ale i sólo ženy bez partnera, pro které vedeme kurz Latino Ladies každý čtvrtek od 18:00 do 19:00. Přijďte se připravit na léto do plavek tancem.

Nesmíme zapomenout na nejmenší děti a mládež. Po celý školní rok probíhají základní i pokročilé kurzy tancování pro děti. Jsme moc rádi, že se Vám kurzy líbí, protože už teď nás navštěvuje téměř 50 malých tanečníků a tanečnic. Pořád máme pár volných místeček a chybí nám hlavně kluci, tak se nestyďte a přijďte se na nás nezávazně podívat.

Úterý 

  • 14:30 - 15:30 Dance 4 Kids - kurz pro děti od 6 do 9 let
  • 15:30 - 16:30 Dance 4 Kids II - kurz pro děti od 9 do 12 let

Čtvrtek 

  • 16:00 - 16:45 Mini Dance - kurz pro děti od 4 do 6 let
  • 17:00 - 18:00 Dance 4 Teens - kurz pro mládež od 12 do 15 let

Ti, co u nás už déle trénují, tak i úspěšně reprezentují na soutěžích. Naposledy medaile cinkaly tento víkend na domácí taneční soutěži COOL DANCE Podbořany. Richard Rambousek a Veronika Bulířová si odnesli zlatou medaili ze standardních tanců v kategorii JUN-II-B. David Pechan a Sabina Dlouhá získali bronzovou medaili za latinskoamerické tance v kategorii dospělých třídy D. Oba dva páry hrdě reprezentovaly klub a hlavně město s novými a krásnými nášivkami města Bakov nad Jizerou.

Děkujeme za podporu.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat:

Sledujte nás na sociálních sítích a na internetu:

Tým TK Rytmus

12.4.2016 22:06:34 | přečteno 585x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load