Máme bronz z Mistrovství ČR!

1

Rádi bychom se s Vámi podělili o výsledky našich tanečních párů, kteří úspěšně reprezentovali město Bakov nad Jizerou na Mistrovství ČR Družstev, ale i Českou republiku na mezinárodních soutěžích. 

Richard Rambousek a Veronika Bulířová, obrázek se otevře v novém okněPrvní zářijový týden na největší mezinárodní soutěži v ČR Prague Open Dance Festivalu pár Richard Rambousek a Veronika Bulířová změřili síly s mezinárodní konkurencí v kategorii junior II v latinskoamerických tancích a vytančili 32. místo. V hlavní dospělé kategorii ve standardních tancích se nejlépe ze všech českých párů umístil náš pár Vít Domorád a Simona Tejcová, který skončil těsně před branami semifinále na 13. místě z celkových 54 párů. Jejich výkonem se jim podařilo porazit vicemistry ČR.

Na státní svátek 28. září se konalo MČR Družstev. Latinské juniorské družstvo, ve kterém nás reprezentoval Richard Rambousek a Veronika Bulířová, získalo skvělou bronzovou medaili z celkových 15 družstev. Standardní dospělé družstvo, ve kterém jsme měli zastoupení Tomáš Turek & Lucie Kalmusová a Vít Domorád & Simona Tejcová, vybojovalo výborné 4. místo z rekordních 21 družstev.

Doufáme, že takto skvělých výsledků bude přibývat a nezapomeňte, že i vy a Vaše děti se mohou naučit krásně tancovat a účastnit se soutěží. My Vás to rádi naučíme.

TK Rytmus

8.10.2016 11:46:14 | přečteno 498x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load