Základ nové tradici - 1. ročník Vánoční ceny města Bakov n. J. je úspěšně za námi!

Medaile pro vítěze

Dne 26. listopadu v Bakově nad Jizerou proběhla historicky první taneční soutěž a to s obrovskou účastí. Na soutěž přijelo závodit přes 200 tanečních párů ve 20 kategoriích. Soutěž se tak stala největší na Mladoboleslavsku. 

Rádi bychom poděkovali městu za velkou podporu a organizátorům za hladký průběh.

A teď jak se dařilo našim párům. Michael Bejr a Sofie Epsteinová obsadili na své první společné soutěži 2 x 2. místo v latině a jedno čtvrté místo ve standardu. David Pechan a Sabina Dlouhá získali 3. místo v latině v dospělé kategorii. Hned za nimi se umístil Vojtěch Truneček a Tereza Štěpánková. Richard Rambousek a Veronika Bulířová vyhráli v kategorii Jun II B ve standardních tancích a získali tak vyšší výkonnostní třídu A. Svoji úplně první premiéru si odbyly páry Matěj Čermák a Karolína Jezdinská, Filip Kroupa a Kateřina Císařovská a Martin Mucska a Nela Červená. Všem gratulujeme; a přejeme další skvělé výsledky.

Součástí soutěže byl i slavnostní galavečer, který se těšil nečekané divácké účasti. Ve večerním programu se nám podařilo představit 14 nových dětských tanečních párů, kdy někteří tančí pouze 2 měsíce. Doufáme, že i oni se jednou budou zúčastňovat tanečních soutěží a vyhrávat je. Specialitou večera byla soutěž v bakovském valčíku. Bakovský pohár si nakonec odnesli manželé Kosmákovi, na 2. a 3. místě skončili manželé Pelechovi a Vondráčkovi z bakovské tančírny. Gratulujeme! Diváci si po celý večer mohli užívat krásné tancování nejlepších párů v ČR. Velký potlesk a obdiv sklidil pár Pavel Sluka a Elizaveta Kuklina za show - Naděje na lásku s živým doprovodem na housle. Pavla s Lízou můžete potkat i u nás v klubu, kde vyučují latinskoamerické tance.

Děkujeme všem účastníkům a všem, kteří soutěž pomohli vytvořit. Už teď se těšíme na druhý ročník!

Tým TK Rytmus

Vánoční cena města Bakov n. J.

Starosta města

Starosta města

 
Taneční páry

Taneční páry

 
Medaile pro vítěze

Medaile pro vítěze

 
Stupně vítězů

Stupně vítězů

 
 
11.12.2016 18:17:06 | přečteno 481x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load