Oddílový turnaj tenistů

Účastníci oddíláku

V sobotu 15. září 2018 proběhl na dvorcích LTC Bakov nad Jizerou tradiční turnaj členů a příznivců našeho tenisového klubu. 

Za příjemného slunečného počasí se sešlo šestnáct hráčů do dvouhry a osmnáct hráčů do čtyřhry. Všechny zápasy se hrály na jeden vítězný set. Oddílovým přeborníkem ve dvouhře se stal Tomáš Brožek, který ve finále porazil předloňského vítěze Jaroslava Honce 6:4. V semifinále předtím porazil Jana Knápka 6:2, zatímco J. Honc vyřadil loňského přeborníka Romana Haška ml. 7:6. T. Brožek pak potvrdil svou dominanci v turnaji i deblovým triumfem, kdy spolu s Jiřím Uhlířem zvítězili ve finále nad párem Miloš Pospíšil, Milan Hikl 6:4. Předtím udolali v semifinále dvojici J. Honc, Lukáš Dolejš 6:4. Poražení finalisté přehráli v semifinále Poláka s Vitmajerem 6:2. Vítězům blahopřejeme a také ostatním děkujeme za aktivní účast.

Za zmínku stojí i letošní úspěch družstva neregistrovaných, kterému se podařilo vyhrát třetí okresní ligu a na příští sezónu postoupit do ligy druhé. Družstvo hrálo ve složení Roman Hašek ml., Karel Smutný, Petr Polák, Petr Šimon, Martin Knápek, Zdeněk Kruman, Roman Hašek st. Soutěž se hraje systémem dvě dvouhry a jedna čtyřhra v každém mistráku. Bakovské družstvo dokázalo porazit postupně všechny soupeřící týmy, a to SKP B 2:1, SK Slovan 2:1, TK Habeš 2:1, Luštěnice A 3:0, SKP C 3:0, Luštěnice B 3:0 a LTC MB B 2:1. Hráčům blahopřejeme k postupu a děkujeme za reprezentaci klubu. 

Za LTC Bakov nad Jizerou z.s.
Karel Koukal

Oddílový turnaj

Účastníci oddíláku

Účastníci oddíláku

 
Finalisté oddíláku

Finalisté oddíláku

 
3. liga vítězové

3. liga vítězové

 
 
13.11.2018 14:35:59 | přečteno 621x | magdalena.bulirova
Štítky: facebook
 
load