Rodina spolu v mateřské škole

Naše mateřská škola by Vám, čtenářům, ráda představila celoroční projekt RODINA SPOLU, který realizujeme tento školní rok, a chýlí se pomalu ke svému konci. 

Projekt byl pro všechny rodiny, které si chtěly užít radostně a pestře společný čas. Bylo třeba vše potřebně zdokumentovat, zážitky zprostředkovat kamarádům a paní učitelce ve třídě, představit jednotlivé aktivity ve školce a později mít na co vzpomínat. Každá rodina, která se do projektu zapojila, dostala sešitek, kam své úkoly zaznamenávala. Poté jsme si jej četli a prohlíželi ve třídách v kroužku se všemi dětmi. Tématem obsahu jednotlivých měsíčních aktivit bylo například společné čtení, výlet, pečení, vyprávění, hraní, zpívání, sportování, tvoření, zábava apod. Rodina během roku společně plnila úkoly a získávala razítka. Poznali jsme, že rodiny našich dětí jsou skvělé a že si opravdu na plnění úkolů daly záležet a náš cíl, společně strávit čas, byl splněn. Tudíž! Každá rodina vyhrává, protože společně strávený čas je největší výhrou! Věříme, že při plnění úkolů jste si prožili radost a zábavu a posílili tak vzájemné vztahy nejen v rodině, ale i s námi, mateřskou školou.

Velké poděkování patří našim milým sponzorům, kteří se postarali o pěkná překvapení – Fotograf Vopat, Cukrárna Flora, Cukrárna U Pavoučka a Město Bakov nad Jizerou.

Děkujeme – děti a učitelky z mateřské školy.

16.6.2018 10:10:53 | přečteno 193x | magdalena.bulirova
load