Slovo starosty - leden 2015

2015-01

Vážení občané,
máme tu nový rok, rok 2015 a každý z nás do něj vstupuje s určitým očekáváním, cílem, odhodláním možná i předsevzetím a přáním.

Já Vám a Vašim blízkým přeji do tohoto roku jen a jen to nejlepší, hodně štěstí, zdraví, spokojenosti a úspěchů v osobním a profesním životě a ať se Vaše očekávání, cíle, odhodlání, předsevzetí a přání naplní.

Také město jde do nového roku s očekáváním a odhodláním. Hlavní prioritou v těchto dnech je schválení rozpočtu města pro letošní rok, které bylo z důvodů konání komunálních voleb v loňském roce odloženo. Na konečné podobě rozpočtu se intenzivně pracuje.

V současné době město hospodaří formou rozpočtového provizoria, jehož pravidla jsou k dispozici na webových stránkách města.

Vzhledem k výše uvedenému Vás, milí občané, s některými položkami rozpočtu (záměry) seznámím až po jeho schválení zastupitelstvem města.

Vzhled města, včetně jeho přilehlých částí, jeho obslužnost, vybavenost a řekněme funkčnost, by neměla být jenom záležitostí vedení města a zaměstnanců městského úřadu, ale také Vás občanů.

Vaše nápady, připomínky, podněty apod. jsou vítány, ba dokonce jsou potřebné.

Pište nám je, volejte, zastavte se osobně na městském úřadě, či na veřejném zastupitelstvu – budeme rádi.

Ano, jsou přání a jsou možnosti. Některé nápady bude možné zrealizovat okamžitě, některé v delším časovém horizontu a některé budou možná nerealizovatelné. Nicméně se opakuji, jsou potřebné a já Vám za ně dopředu děkuji.

Na shledanou, na viděnou Radim Šimáně, starosta 

14.1.2015 10:48:40 | přečteno 816x | magdalena.bulirova
load