Slovo starosty - červen 2017

2017-06

Vážení spoluobčané, 

čas prázdnin a dovolených se opět nezadržitelně přiblížil, a tak většina z nás plánuje jak se zaslouženým „volným časem“ naložit. Destinace pobytu jsou různé a každý máme svoji oblíbenou. Zato způsob odpočinku se asi bude hodně podobat. Ani ne tak náplní, jako stylem – prostě „pohoda, klídek, tabáček“, i když na ten tabáček v dnešní době pozor!

V době vydání tohoto čísla zpravodaje máme již za sebou oslavy připomenutí si 520 let od udělení městských práv městu Bakov nad Jizerou, a protože jsem psal tento příspěvek cca 14 dní předem, věřím, že jste se všichni dobře bavili, každý si našel jemu blízký žánr a že jste si to užili.

Na přelomu června a července, tj. 30. 6. – 1. 7. proběhne 7. ročník Pojizerského folklorního festivalu s páteční tradiční besedou, tentokrát se Zdeňkem Troškou a pak už HURÁ na prázdniny.

Na městském úřadě, resp. na městě proběhla a probíhá také řada jednání a aktivit, včetně setkání vedení města s osadními výbory a občany místních částí a veřejného projednání nového územního plánu.

Dovolte mi tedy touto cestou popřát všem příjemné prožití dovolených, uspokojení dětských prázdninových přání, načerpání nové energie, hodně sluníčka a především šťastné cesty a bezpečné návraty domů – do Bakova!

 Klidnou a pohodovou dovolenou Vám přeje

 Radim Šimáně, starosta města 

19.6.2017 15:59:39 | přečteno 459x | magdalena.bulirova
load