Volnočas se připravuje na sezónu

V rozpočtu města pro letošní rok byla naplánována oprava stávajících chatek ve Volnočasovém areálu, aby bylo možné poskytovat ubytování co největšímu počtu zájemců a v co nejlepší kvalitě vybavení a služeb.

V současné době probíhá rekonstrukce 23 chatek, na kterou byla vypsána výběrová řízení. Opravu 17 chatek „vysoutěžil“ podnikatel Josef Spěšný, rekonstrukci zbývajících 6 chatek podnikatel Vladimír Kovář. Vše by mělo být dokončeno do 31. května 2018 tak, aby mohla být letošní sezóna zahájena v co možno největším rozsahu a aby Volnočasový areál poskytl příjemné zázemí všem návštěvníkům.

Zlepšení podmínek pro ubytované bude navíc podpořeno novým vybavením chatiček. Každá z nich bude mít nový stůl se 4 židlemi, skříň, dvě postele a jednu palandu. Zázemí ve Volnočasovém areálu bylo před sezónou vymalováno. Nyní se věnujeme úpravě venkovních prostor, údržbě dětského hřiště a in-line dráhy, aby se všichni návštěvníci rádi vraceli a všem svým známým sdělovali, jak skvěle si to ve „Volnočasu“ v Bakově užili.

Tomáš Horyna, vedoucí odboru správy majetku města

4.4.2018 19:13:52 | přečteno 323x | magdalena.bulirova
load